SOSYAL SORUMLULUK

2012 yılından bu yana yüzlerce öğrenciye eğitim bursu verdik. Komşu köylerimizde okulların ve eğitim tesislerinin altyapısını destekledik. Öğrencilerimizin okul ihtiyaçlarına katkıda bulunduk.

Komşu köylerimizde sağlık yapılarının oluşturulmasına katkıda bulunduk.

Komşu köylerimizde yaşayan paydaşlarımızla birlikte Gelibolu tarihi Yarımadası'ndaki şehitlere, Çanakkale'nin tarihi ve turistik bölgelerine, çevre illerdeki maden projelerine geziler düzenledik.

Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün bir kez ziyaret ettiği ünlü Balaban tepesi Kirazlı Köyü'nde, tarihi ziyaretin anısına bilgilendirme panoları yerleştirildi.

Altınzeybek 2 göletini inşa ederek köylere içme ve kullanma suyu sağlamaktan mutluluk duyuyoruz. Çevre köylerimizde otoyol inşaatı, enerji iletim hattı iyileştirme camileri, okullar, sosyal tesisler gibi çevre toplulukların günlük yaşam ihtiyaçlarına katkıda bulunuyoruz.

2012 yılında, çalışanlarımız ve komşu köylerimizde yaşayan paydaşlarımızla 2 farklı alanda 14 bin fidanı toprakla buluşturarak hatıra ormanı oluşturduk. Bölge arıcılığına destek vermek amacıyla arıotu dikimi gerçekleştirdik. 2019 yılında ülke çapında gerçekleştirilen 'Geleceğe nefes' kampanyasına, çalışanlarımızla birlikte destek verdik.